3682 NERO ASSOLUTO Z 75 TRATTATO
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 3682 |
| Color | BLACK |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | SANDWATERJET+BRUSHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 5 |
| Length | 325cm / 128inch |
| Height | 185cm / 73inch |
| Thickness | 2.0cm / ¾inch |
| Weight | 380kg |
| Block | 3682 |
| Color | BLACK |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | SANDWATERJET+BRUSHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 1 |
| Length | 325cm / 128inch |
| Height | 185cm / 73inch |
| Thickness | 3.0cm / 1¼inch |
| Weight | 565kg |